Üye olGiriş

Hurriyet Haber


İcralik.com Reality World ile yapmış olduğu ortak çalışma sonucu bu sene kupayı göğüsledi. 6 aylık bir zaman diliminde 500 daire satışını gerçekleştiren icralik.com BMW marka iki adet jipin yanı sıra çeşitli ödüllerde almıştır.

 Site üyelerine özel Reality World ile yaptığı anlaşma sayesinde Koza Park projesinden %10 indirimli daire alımını üyelerine sunmaktadır. Bu elde edilen karlı alım sayesinde bir kez daha kullanıcılarının yanında olarak, giderek büyüyen bir aile yapısı olduğunu ispatlayan icralik.com sadece icra ihaleleri değil alım ve satım işlerinizde de yanınızda olduğunu kanıtlamış oldu.

            Site üyelerine sunulan özel indirimle elde edilen daire alımlarında yatırımcıların gözdesi olmaya devam etmektedir. Uygun fiyata dahil olduğumuz Garanti Kozanın projesinden bugün alınan bir daireyi en az 18 ay sonra satmaya kalktığınızda neredeyse 150 bin TL. kar elde etmiş olabiliyorsunuz. Bu çalışmayı tüm VIP üyelerini arayarak anlatıp katılım sağlamaları konusunda bilgilendirmiştir.

http://www.hurriyetemlak.com/6_ayda_500_daire_satti,_bmw’leri_kapti/emlak-yasam-sektorden-haberler/2peB7g7HFQA=/DjCVhESiNJk=

 

 


 

Üye Girişi

Kullanıcı girişi

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ücretsiz üye olŞifremi hatırlat